Menu

Ceramiczna ochrona samochodu do pięciu lat

Kwiecień 6, 2020 - Detailing

Obrona przed trudnymi warunkami na polskich drogach

Jak wiadomo, warunki na naszych drogach do najłatwiejszych nie należą. Dlatego też pojazdy po nich kierujące się są bardzo narażone na uszkodzenia. Nie należy tu jedynie o dziurawe drogi ale też o małe kamyczki, które odpryskują z opon w trakcie jazdy czy dynamicznie zmieniające się warunki atmosferyczne. Szczęśliwie, coraz więcej kobiet decyduje się na odpowiednie zabezpieczenie swojego samochodu, oraz do takich z pewnością można zaliczyć zabezpieczenie ceramiczne warszawa. Jest toż rewelacyjne rozwiązanie nie tylko dla nowych samochodów prosto z salonu, ale także dla tych kilkuletnich, które obecnie są zaprawione w bojach na polskich drogach. Ceramiczna powłoka będzie idealna dla nich po drobnych korektach lakieru. Przed czym zatem może uchronić nasze samochody powłoka ceramiczna? Przed uszkodzeniami mechanicznymi, rysami, negatywnym wpływem kwaśnych deszczy na karoserie, promieniowaniem UV, sokami z drewien, które opadają na lakier oraz solami drogowymi. Pozostaje jeszcze pytanie, na jak długo taka powłoka wystarczy? Tutaj już zależy od wybranej przez nas opcji a że więc być nawet okres do pięciu lat! Porównując to z innymi środkami do ochrony lakieru jak np. wszelkiego rodzaju woski to istnieje to niesamowicie długi okres czasu. Co więcej, działa to zdecydowanie lepiej od tradycyjnych wosków ochronnych.

Nakładanie powłoki ceramicznej – jak to wygląda

Proces ten najlepiej zlecić specjalistom, którzy poza niezbędnym doświadczeniem są również najwyższej jakości materiały do auto detailingu, specjalnie przygotowane do tego narzędzia oraz przestrzeń przystosowaną do czynień na samochodach. Pierwszym, co należy zrobić jest bardzo dokładne oczyszczenie samochodu. Nie należy tu o zwykłe umycie auta na myjce samochodowej. Jest toż całkowite mycie, w jakim pozbywamy się wszelkich zanieczyszczeń stałych oraz całkowite odłuszczanie samochodu. Kolejny etap nie zawsze występuje lecz na potrzeby tego artykułu przyjmijmy, że nałożenie powłoki ochronnej ceramicznej odbywa się na kilkuletnim samochodzie. Po dokładnym oczyszczeniu auta, zabezpiecza się wrażliwe elementy a samochód poddaje lekkiej polerce, dzięki której wybiera się mikrorysy, zmatowienia, hologramy i inne ubytki lakieru. Dopiero po tak szczegółowo przeprowadzonych czynnościach specjaliści od auto detailingu przechodzą do nakładania ceramiki. Proces ten te nie jest najlepszy, gdyż trzeba mieć się bardzo szczegółowych wytycznych przy aplikacji takich powierzchni. Oddając te zadanie specjalistom, mamy pewność, że stanie ono dobrze wykonane z należytą starannością.

Czego możemy się spodziewać na koniec

Po takiej terapii na samochodzie możemy spodziewać się niesamowitych efektów końcowych. Samochód będzie wyglądał jakby ktoś go oblał szkłem. Stworzy się na lakierze piękne lustrzane odbicie. Kolor będzie bardzo głęboki. Kilkuletnie auto będzie wyglądało, jakby dopiero co wyjechało z salonu samochodowego albo nawet lepiej. Z pewnością jest to usługa, którą warto wykonać na każdym samochodzie, aby przedłużyć jego żywot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × three =